Property Sale
Sale
$110,000
DeedBook 5812, Page 62
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,479 | +4.2% |
| 2024 | $7,177 | +2.7% |
| 2023 | $6,987 | +1.8% |
| 2022 | $6,864 | -7.7% |
Year Built: 1920
118 W 22nd St
Residential
10 E 16th St
Residential
24 Sisson Ct
Residential
130 W 25th St
Residential
89 W 15th St
Residential