Skip to content

343-347 Avenue ABayonne, NJ 07002

Vacant Land

Last Sale Price
$224,500
Last Sale Date
Jul 20, 2017

Property Information

Block254
Lot22.01

Dwellings---
ZoningR-1
Sq Footage---
Acreage---

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$1,162,500
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$1,162,500

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$33,902+49.6%
2024$22,658+194.6%
2023$7,692+1.8%
2022$7,557+0.0%
Property History

Property Sale

Sale
$224,500
DeedBook 9223, Page 643