Skip to content

Avenue A(Block 296 Lot 14.01)Bayonne, NJ 07002

Last Sale Date
Mar 11, 2020

Property Information

Block296
Lot14.01

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:$37,700
100%
Total Assessment$37,700

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$1,054+4.2%
2024$1,011+2.7%
2023$985+1.8%
2022$967-62.6%
Property History

Property Sale

Sale
$0