Skip to content

240 Jf Kennedy Blvd(Block 297 Lot 1)Bayonne, NJ 07002

Last Sale Date
Mar 11, 2020

Property Information

Block297
Lot1

Sq Footage---
Acreage0.19

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$325,200
100%
Improvement Value:$100
0%
Total Assessment$325,300

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$9,095+4.2%
2024$8,728+2.7%
2023$8,497+1.8%
2022$8,347+91.5%
Property History

Property Sale

Sale
$0