Skip to content

806 Avenue EBayonne, NJ 07002

Last Sale Date
Jul 7, 2022

Property Information

Block393
Lot21.02

Sq Footage---
Acreage0.02

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$58,400
85%
Improvement Value:$10,000
15%
Total Assessment$68,400

Sale
$0