Property Sale
Sale
$165,000
DeedBook 5700, Page 122
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,913 | +4.2% |
| 2024 | $10,472 | +2.7% |
| 2023 | $10,195 | +1.8% |
| 2022 | $10,015 | -14.5% |
Year Built: 1920
158 W 49th St
Residential
42 Edwards Ct
Residential
85-87 E 22nd St
Residential
130 W 9th St
Residential
73 W 20th St
Residential