Skip to content

94-102 E 22nd StBayonne City, NJ 04537

Last Sale Date
Feb 9, 2023

Property Information

Block457.01
Lot1
Qualifier---
CountyHudson
MunicipalityBayonne City
Tax Map Page---

Building Details

Building Class10
DescriptionCHURCH & SCHOOL
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.36

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$335,500
16%
Improvement Value:$1,782,000
84%
Total Assessment$2,117,500

Sale
$0