Property Sale
Sale
$3,250,000
DeedBook 8869, Page 584
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $23,906 | +4.2% |
| 2024 | $22,940 | +2.7% |
| 2023 | $22,333 | +1.8% |
| 2022 | $21,939 | -6.7% |
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.