Skip to content

957-965 Broadway(Block 77 Lot 16.01)Bayonne, NJ 07002

Built 1761
Vacant Land

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Jul 25, 2017

Property Information

Block77
Lot16.01

Assessment

Land Value:$3,640,000
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$3,640,000

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$101,774+4.2%
2024$97,661+2.7%
2023$95,077-18.6%
2022$116,753+109.7%
Property History

Property Built

Built

Year Built: 1761