Skip to content

306 68th StWest New York, NJ 07093

Last Sale Date
Feb 28, 2011

Property Information

Block20
Lot18.02
Qualifier---
CountyHudson
MunicipalityGuttenberg Town
Tax Map Page02

Building Details

Building Class---
Description1SB
Dwellings0
ZoningR1
Sq Footage---
Acreage0.03

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$82,500
95%
Improvement Value:$4,600
5%
Total Assessment$87,100

Sale
$0
DeedBook 5505, Page 187