Property Built
Built
Year Built: 1900
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,174 | +3.3% |
| 2024 | $3,071 | +2.9% |
| 2023 | $2,985 | +0.5% |
| 2022 | $2,969 | +0.8% |
Year Built: 1900