Property Sale
Sale
$0
DeedBook 5417, Page 190
Year Built: 2002
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,366 | +3.3% |
| 2024 | $5,192 | +2.9% |
| 2023 | $5,047 | +0.5% |
| 2022 | $5,019 | +0.8% |
Year Built: 2002
6715 Polk St
Residential
6715 Polk St
Residential
6715 Polk St
Residential
6715 Polk St
Residential
6715 Polk St
Residential