Skip to content

Rodgers Blvd S.(Block 143 Lot 7.06)Harrison, NJ 07029

Last Sale Date
Sep 8, 2022

Property Information

Block143
Lot7.06

Assessment

Land Value:$19,308,157
98%
Improvement Value:$430,400
2%
Total Assessment$19,738,557

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$463,067+2.0%
2024$453,789+0.8%
2023$450,236
Property History

Property Sale

Sale
$0