Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1978
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,521 | +2.0% |
| 2024 | $12,270 | +2.5% |
| 2023 | $11,971 | -1.6% |
| 2022 | $12,168 | -21.0% |
Year Built: 1978
606 Bergen St
Residential
614 Bergen St
Residential
616 Bergen St
Residential
600 Bergen St
Residential
628 Bergen St
Residential