Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,877 | +2.0% |
| 2024 | $12,619 | +2.5% |
| 2023 | $12,312 | -1.6% |
| 2022 | $12,515 | -9.9% |
Year Built: 1970
306 Seventh St
Residential
308 Seventh St
Residential
706 Bergen St
Residential
708 Bergen St
Residential
742 Harrison Ave
Residential