Property Built
Built
Year Built: 1973
Year Built: 1973
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,127 | +2.1% |
| 2024 | $4,044 | +9.4% |
| 2023 | $3,695 | -1.7% |
| 2022 | $3,761 | +2.4% |
Year Built: 1973
540 Central Ave Unit 12
Residential
540 Central Ave Unit 34
Residential
540 Central Ave Unit 5
Residential
550 Central Ave Unit #29
Residential
550 Central Ave Unit #23
Residential