Skip to content

Harrison-Schuyler Av(Block 50.02 Lot 7)Harrison, NJ 07029

Last Sale Date
Jan 10, 2024

Property Information

Block50.02
Lot7
Qualifier---
CountyHudson
MunicipalityHarrison Town
Tax Map Page---

Building Details

Building Class---
DescriptionURBAN RENEWAL
Dwellings0
Zoning---
Sq Footage---
Acreage2.42

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$3,240,000
33%
Improvement Value:$6,686,400
67%
Total Assessment$9,926,400

Sale
$0