Skip to content

209 Harrison Ave(Unit B01)Harrison, NJ 07029

Last Sale Date
Feb 10, 2020

Property Information

Block93
Lot5.01
QualifierB01
CountyHudson
MunicipalityHarrison Town
Tax Map Page---

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings0

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:$128,600
100%
Total Assessment$128,600

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$3,017+2.0%
2024$2,957+2.5%
2023$2,885-1.6%
2022$2,932+0.0%
Property History

Property Sale

Sale
$0