Skip to content

New County Rd. Etc.Jersey City, NJ 07307

Last Sale Date
Mar 11, 1970

Property Information

Block1001
Lot18
QualifierHM
CountyHudson
MunicipalityJersey City
Tax Map Page10

Assessment

Land Value:$2,124,000
99%
Improvement Value:$16,600
1%
Total Assessment$2,140,600

Sale
$0