Property Sale
Sale
$780,000
Sq Ft798DeedBook 9809, Page 160Recorded3/14/2024
Year Built: 2023
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $16,252 | +26.0% |
| 2024 | $12,896 | — |
Year Built: 2023
43 Provost St.
Residential
43 Provost St.
Residential
43 Provost St.
Residential
43 Provost St.
Residential
43 Provost St.
Residential