Property Sale
Sale
$939,000
From:
To:
Sq Ft1,173DeedBook 9126, Page 878Recorded6/23/2016
From:
To:
Year Built: 2000
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $18,393 | -0.6% |
| 2024 | $18,509 | +1331.6% |
| 2023 | $1,293 | -0.4% |
| 2022 | $1,298 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 2000
20 Second St.
Residential
20 Second St.
Residential
20 Second St.
Residential
20 Second St.
Residential
20 Second St.
Residential