Foreclosure Case F-007695-23
Defaulted
Type: Residential Mortgage Foreclosure
Disposition: Default Judgment
Original Mortgage••••••••Mortgage Date98/96/1274Monthly Pmt••••••••
Year Built: 2000
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $18,599 | -0.6% |
| 2024 | $18,715 | +40.1% |
| 2023 | $13,360 | -0.4% |
| 2022 | $13,410 | +1067.2% |
Year Built: 2000
65 Second St.
Residential
65 Second St.
Residential
65 Second St.
Residential
65 Second St.
Residential
65 Second St.
Residential