Property Sale
Sale
$180,000
DeedBook 7078, Page 68
Year Built: 1910
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,054 | -0.6% |
| 2024 | $8,105 | +15.3% |
| 2023 | $7,032 | -0.4% |
| 2022 | $7,058 | +4.5% |
Year Built: 1910
2787 Kennedy Blvd.
Residential
75 Liberty Ave.
Residential
75 Liberty Ave.
Residential
2520 Kennedy Blvd.
Residential
75 Liberty Ave.
Residential