Property Sale
Sale
$362,000
From:
To:
Sq Ft734DeedBook 9001, Page 756Recorded10/22/2014
From:
To:
Year Built: 1847
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,137 | -0.6% |
| 2024 | $9,195 | +27.6% |
| 2023 | $7,208 | -0.4% |
| 2022 | $7,235 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1847
187 Wayne St.
Residential
167 Wayne St.
Residential
187 Wayne St.
Residential
187 Wayne St.
Residential
186 Wayne St.
Residential