Property Sale
Sale
$55,000
DeedBook 5347, Page 301
Year Built: 1898
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,677 | -0.6% |
| 2024 | $6,719 | +15.1% |
| 2023 | $5,837 | -0.4% |
| 2022 | $5,859 | +4.5% |
Year Built: 1898
319 Barrow St.
Residential
344 Pavonia Ave.
Residential
124 Storms Ave.
Residential
263 Tenth St.
Residential
271 York Street
Residential