Property Sale
Sale
$380,000
DeedBook 9136, Page 440
Year Built: 1898
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,814 | -0.6% |
| 2024 | $8,869 | +40.1% |
| 2023 | $6,331 | -0.4% |
| 2022 | $6,355 | +4.5% |
Year Built: 1898
227 Third St.
Residential
479 Monmouth St.
Residential
237 Third St.
Residential
479 Monmouth St.
Residential
479 Monmouth St.
Residential