Property Sale
Sale
$420,000
DeedBook 9055, Page 240
Year Built: 1898
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,106 | -0.6% |
| 2024 | $9,163 | +40.1% |
| 2023 | $6,541 | -0.4% |
| 2022 | $6,566 | +4.5% |
Year Built: 1898
319 Barrow St.
Residential
50 Bright St.
Residential
264 Third St.
Residential
317 Barrow St.
Residential
264 Third St.
Residential