Property Sale
Sale
$220,000
Sq Ft548DeedBook 9423, Page 381Recorded8/6/2019
Year Built: 1951
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,803 | -0.6% |
| 2024 | $4,833 | +40.1% |
| 2023 | $3,450 | -0.4% |
| 2022 | $3,463 | +4.5% |
Year Built: 1951
40 Glenwood Ave.
Residential
40 Glenwood Ave.
Residential
2615 Kennedy Blvd.
Residential
2615 Kennedy Blvd.
Residential
2615 Kennedy Blvd.
Residential