Property Sale
Sale
$330,000
DeedBook 8869, Page 821
Year Built: 2011
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,287 | -12.0% |
| 2024 | $11,687 | +40.1% |
| 2023 | $8,342 | -0.4% |
| 2022 | $8,374 | +4.5% |
Year Built: 2011
110 Tidewater St.
Residential
109 Tidewater St.
Residential
110 Tidewater St.
Residential
111 Liberty View Dr.
Residential
217 Newark Ave.
Residential