Property Sale
SaleMulti
$625,000
Sq Ft819DeedBook 9754, Page 722Recorded6/22/2023
Also conveyed in this deed
1 parcelAlso conveyed in this deed
1 parcelYear Built: 1990
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,004 | -0.6% |
| 2024 | $10,067 | +40.1% |
| 2023 | $7,186 | -0.4% |
| 2022 | $7,213 | +4.5% |
Also conveyed in this deed
1 parcelYear Built: 1990
242 Barrow Street
Residential
242 Barrow Street
Residential
242 Barrow Street
Residential
242 Barrow Street
Residential
384a Monmouth St.
Residential