Property Sale
Sale
$1,520,000
Sq Ft1,137DeedBook 9607, Page 9Recorded10/18/2021
Year Built: 2020
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $25,045 | -0.6% |
| 2024 | $25,202 | +46.2% |
| 2023 | $17,243 | +36.9% |
| 2022 | $12,593 | +601.0% |
Year Built: 2020
99 Hudson St.
Residential
99 Hudson St.
Residential
99 Hudson St.
Residential
99 Hudson St.
Residential
99 Hudson St.
Residential