Property Sale
Sale
$1,500,000
DeedBook 9425, Page 438Recorded8/12/2019
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $16,705 | +0.7% |
| 2024 | $16,585 | +1081.7% |
| 2023 | $1,404 | -0.4% |
| 2022 | $1,409 | +4.5% |