Property Sale
Sale
$353,000
DeedBook 9394, Page 878
Year Built: 1925
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2019 | $371 | +1.3% |
| 2018 | $366 | +2.9% |
| 2017 | $356 | +0.6% |
| 2016 | $354 | -0.4% |
Year Built: 1925
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.