Property Sale
Sale
$873,000
From:
To:
Sq Ft1,030DeedBook 9138, Page 638Recorded8/15/2016
From:
To:
Year Built: 2002
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $18,393 | -4.1% |
| 2024 | $19,187 | +1641.2% |
| 2023 | $1,102 | -0.4% |
| 2022 | $1,106 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 2002
15 Warren St.
Residential
65 Second St.
Residential
174 Washington St.
Residential
65 Second St.
Residential
65 Second St.
Residential