Property Sale
Sale
$500,000
From:
To:
Sq Ft1,127DeedBook 9588, Page 606NU CodeMulti-parcel package (30)Recorded8/11/2021
From:
To:
From:
To:
Year Built: 2013
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,374 | -0.6% |
| 2024 | $9,433 | +40.1% |
| 2023 | $6,734 | -0.4% |
| 2022 | $6,759 | +4.5% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 2013
71 North St.
Residential
71 North St.
Residential
71 North St.
Residential
71 North St.
Residential
71 North St.
Residential