Property Sale
Sale
$290,000
Sq Ft817DeedBook 9610, Page 858Recorded11/1/2021
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,241 | -0.6% |
| 2024 | $5,274 | +40.1% |
| 2023 | $3,765 | -0.4% |
| 2022 | $3,779 | +4.5% |
Year Built: 1900
2520 Kennedy Blvd.
Residential
2520 Kennedy Blvd.
Residential
2520 Kennedy Blvd.
Residential
2520 Kennedy Blvd.
Residential
2520 Kennedy Blvd.
Residential