Skip to content

10 Brinkerhoff St.(Unit C0303)Jersey City, NJ

Built 2023

Owner
---
Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Feb 12, 2026

Property Information

Block16902
Lot33
QualifierC0303
CountyHudson
MunicipalityJersey City
Tax Map Page169

Building Details

Building Class---
Description3S-8U-CONDO-G5
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage1,137
Acreage0.12

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$104,400
22%
Improvement Value:$365,500
78%
Total Assessment$469,900

Built

Year Built: 2023