Skip to content

345 Randolph Ave.

Jersey City, NJ 07304

Church/Charitable

Last Sale Price
$3,200
Last Sale Date
Nov 15, 1983

Property Information

Block18704
Lot7
Qualifier---
CountyHudson
MunicipalityJersey City
Tax Map Page187

Assessment

Land Value:$88,400
93%
Improvement Value:$6,800
7%
Total Assessment$95,200

Sale
$3,200
DeedBook 3369, Page 287