Skip to content

605 Tonnele Ave.Jersey City, NJ 07307

Built 2024
Industrial
Love it? Save it.
track changes

Overview

Owner
---
Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Jun 30, 2023

Property Information

Block1901
Lot1.01

Sq Footage---
Acreage11.26

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$16,237,700
94%
Improvement Value:$1,125,400
6%
Total Assessment$17,363,100

Built

Year Built: 2024