Skip to content

524 West Side Ave.Jersey City, NJ 07304

Last Sale Date
Mar 5, 2019

Property Information

Block19303
Lot76
Qualifier---
CountyHudson
MunicipalityJersey City
Tax Map Page193

Building Details

Building Class---
DescriptionPAVED PARKING
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.09

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$121,400
90%
Improvement Value:$13,000
10%
Total Assessment$134,400

Sale
$0