Property Sale
Sale
$102,500
DeedBook 3960, Page 202
Year Built: 1890
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,094 | -0.6% |
| 2024 | $6,132 | +40.1% |
| 2023 | $4,377 | -0.4% |
| 2022 | $4,394 | +4.5% |
Year Built: 1890
234 Arlington Ave.
Residential
520 M.L. King Drive
Residential
101.5 Orient Avenue
Residential
181 Belmont Ave.
Residential
199 Belmont Ave.
Residential