Property Sale
Sale
$294,999
Sq Ft1,173DeedBook 9532, Page 577Recorded1/26/2021
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,705 | -0.6% |
| 2024 | $3,728 | +40.1% |
| 2023 | $2,661 | -0.4% |
| 2022 | $2,671 | +4.5% |
Year Built: 1960
289 Clerk St.
Residential
301 Clerk St.
Residential
301 Clerk St.
Residential
295 Clerk St.
Residential
301.A Clerk St.
Residential