Property Sale
Sale
$43,500
DeedBook 3218, Page 503
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $26,296 | -0.6% |
| 2024 | $26,461 | +40.1% |
| 2023 | $18,889 | -0.4% |
| 2022 | $18,959 | +4.5% |
215 Woodward St.
Apartment
150 Summit Ave.
Apartment
92 Summit Ave.
Apartment
90 Harmon St.
Apartment
127 Van Horne St.
Apartment