Property Sale
Sale
$53,500
DeedBook 5323, Page 191
Year Built: 1885
Jersey City, NJ 07304
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,324 | -0.6% |
| 2024 | $12,401 | +40.1% |
| 2023 | $8,852 | -0.4% |
| 2022 | $8,886 | +4.5% |
Year Built: 1885
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.