Property Sale
Sale
$110,000
DeedBook 4851, Page 227
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,229 | -0.6% |
| 2024 | $8,280 | +40.1% |
| 2023 | $5,911 | -0.4% |
| 2022 | $5,933 | +4.5% |
Year Built: 1900
299 Union St.
Residential
218 Ege Ave.
Residential
232 Bayview Ave.
Residential
303 Union St.
Residential
137 Myrtle Ave.
Residential