Property Sale
Sale
$405,000
Sq Ft1,621DeedBook 9610, Page 605Recorded10/29/2021
Year Built: 1905
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,185 | -0.6% |
| 2024 | $6,224 | +40.1% |
| 2023 | $4,443 | -0.4% |
| 2022 | $4,460 | +4.5% |
Year Built: 1905
234 Arlington Ave.
Residential
520 M.L. King Drive
Residential
179 Belmont Ave.
Residential
209 Belmont Ave.
Residential
100 Astor Pl.
Residential