Property Sale
Sale
$145,000
DeedBook 7660, Page 336
Year Built: 2005
Jersey City, NJ 07304
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $1,186 | -0.6% |
| 2024 | $1,193 | +40.1% |
| 2023 | $852 | -0.4% |
| 2022 | $855 | +4.5% |
Year Built: 2005
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.