Skip to content

297 M.L. King DriveJersey City, NJ 07305

Last Sale Date
Apr 30, 1980

Property Information

Block23102
Lot23
Qualifier---
CountyHudson
MunicipalityJersey City
Tax Map Page231

Building Details

Building Class---
Description3S-B-MOSQUE

Assessment

Land Value:$85,100
12%
Improvement Value:$638,400
88%
Total Assessment$723,500

Sale
$0
DeedBook 3306, Page 97