Skip to content

104-106 Van NostrandJersey City, NJ 03020

Last Sale Date
Apr 30, 2018

Property Information

Block25801
Lot1
Qualifier---
CountyHudson
MunicipalityJersey City
Tax Map Page258

Building Details

Building Class---
DescriptionPARK
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.09

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$100,800
84%
Improvement Value:$18,600
16%
Total Assessment$119,400

Sale
$0