Property Sale
Sale
$255,000
From:
To:
DeedBook 9368, Page 773Recorded12/28/2018
To:
Year Built: 1965
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,310 | -0.6% |
| 2024 | $4,337 | +40.1% |
| 2023 | $3,096 | -0.4% |
| 2022 | $3,107 | +4.5% |
To:
Year Built: 1965
80b Suburbia Drive
Residential
98b Suburbia Dr.
Residential
94b Suburbia Drive
Residential
143b Suburbia Terr.
Residential
19 Suburbia Court
Residential